بلندي قد اعتماد به نفس شما را قطعا بالاتر مي‌برد.

البته به اين معنا نيست که کساني که قد کوتاه تري دارند از اعتماد به نفس کمتري برخوردار اند ولي طبق مشاهدات و تحقيقات انجام داده شده نشان داده شده است که افراد بلند قد از اعتماد به نفس بالاتري نسبت به افراد کوتاه قد برخوردار مي‌باشند.

در اين مقاله سعي داريم تا شما را با روش ها افزايش قد و عوامل موثر بر افزايش قد آشنا کنيم تا شايد به بلندي قد شما کمکي کرده باشيم! با ما همراه باشيد .

عوامل ژنتيکي موثر بر افزايش قد

قد يک صفت پلي ژنتيک مي‌باشد.

دانستن قد دقيق شما کار ناممکن است اما به دست آوردن پتانسيل قد شما کار آساني مي‌باشد و يک فرمول ساده دارد. ابتدا شما بايد قد پدر و مادر خود را باهم جمع کنيد سپس اگر پسر هستيد بعلاوه سيزده و اگر دختر هستيد منهاي سيزده کنيد سپس بر عدد دو تقسيم کنيد اين عدد با اختلاف پنج عدد پتانسيل قد شما را نشان مي‌دهد. لازم به ذکر است که اين عدد قد اصلي شما نخواهد بود بلکه تنها تخميني بر اندازه قد شما خواهد بود.

سلامي دوباره در سومين مطلبم ميخوام راجب متد گرو تالر دايناميک حرف بزنم.قبل از اينکه بخوام تجربه خودم رو از اين متد بيان کنم بزاريد اول داست… ژن هاي بسيار و متفاوتي بر روي بلندي قد شما تاثير مي‌گذارند.

قد شما مي‌تواند تنها تا بيست سالگي شما افزايش پيدا کند و شما بلندتر شويد و تنها به شرطي که صفحات رشد شما همچنان باز باشند و بسته نشده باشند.

لازم به ذکر است که داشتن پدر و مادر قد بلند مشخص کننده قد شما نخواهد بود و ممکن است که از پدر و مادر کوتاه قد فرزندي بلند قد متولد شود! البته اگر خانواده ايي بلند قد داشته باشيد ممکن است که شما نيز قد بلند شويد.

سلام دوستان عزيز ميخوام نکاتي رو بگم راجب اينکه چطور رشدينو داشته باشيد.منظورم درواقع اينه چطوري مثل بچگياتون شروع به رشد کردن کنيد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زندگی من Melissa سازه های آبی یک بنده خدا مهارت همه چیزدرباره سفال و صنعت سفالگری دانلود فیلم جدید ایرانی منو خودت مرجع فیلم و موزیک دانلود بهترین آهنگهای ایران